Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa

  • 60 m²
  • 1 soveværelse
  • 1 badeværelse

Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa ligger 7 km fra Det Kommunale Teater, byder på udsigt over byen og sikrer gæsterne med et solarium, Jacuzzi og en sauna. Boligen har 1 værelser samt et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.

Det har også en terrasse med udsigt over gårdhaven.

Stedet har førsteklasses beliggenhed tæt på Congregacao Crista no Brasil og 400 meters fra Faria Lima metrostation. Dette sted er kun 5 minutters kørsel fra Museum for Billede og Lyd. Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa er placeret i Pinheiros område, inden for 5 minutters tur i bar Goose Island Brewhouse. Parque Da Água Branca ligger ved siden af villaen. Stedet tilbyder hurtig adgang til Congonhas lufthavn inden for 20 minutters kørsel.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa São Paulo
Loft Em Pinheiros Com Lazer Completo - Dna26
pris kun for mobil

Loft Em Pinheiros Com Lazer Completo - Dna26

10
Enestående 1 anmeldelse
0 m fra overnatningsstedet
Loft Sofisticado Com Vista Panoramica - Dna 248
pris kun for mobil

Loft Sofisticado Com Vista Panoramica - Dna 248

0 m fra overnatningsstedet
Loft Em Pinheiros Com Piscina & Spa - Dna46
pris kun for mobil

Loft Em Pinheiros Com Piscina & Spa - Dna46

7.5
Godt 2 anmeldelser
0 m fra overnatningsstedet
USD 94 USD 85
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Congonhas
    12 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    Serviceydelser

    • 24-timers Reception
    • Hurtig ind-/ udtjekning
    • Omklædningsrum
    • Husholdning
    • Vaskeri
    • Dagligvare shopping service

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Tørretumbler
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Business faciliteter

    • Businesscenter

    Fritid

    • Indendørs swimmingpool
    • Have
    • Fritids-/ TV værelset
    • Solarium
    • Sauna
    • Jacuzzi

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Dagligstue
    • Omklædningsområde
    • Terrasse
    • Havemøbler
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Gardiner

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 22:00
    Udtjekning: indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa?
      Ja, der er en gratis privat parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa?
      Gæster på Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa skal tjekke ind senest 22:00 og tjekke ud senest 12:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheden af Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa?
      Restauranter i nærheden af Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa omfatter EAP Empório Alto dos Pinheiros og Sailor Burgers & Beers.
    • Er der en pool på Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa?
      Ja, gæsterne på Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa kan nyde en swimmingpool stedet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Congonhas
    12 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    7 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256 Villa São Paulo

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk